Фільтр товарів
- Ціна
- Наявність
- Виробники
Каталітична бензинова грілка. Незамінна у туристичному поході, на риболовлі, полюванні, в умовах, по..
858грн.
Каталітичний бензиновий ручний пальник збільшеного обсягу. Стане в нагоді в холодну пору року, щоб ш..
1 234грн.
Ручний каталітичний пальник Kovea VKH-PW05M . Допоможе швидко зігрітися у наметі особливості: - прац..
1 008грн.

У наборі туриста є чимало цікавих пристроїв, без яких його перебування у поході було б не настільки комфортним. Один із таких – бензинова грілка, яка за своїх невеликих габаритів допоможе пережити холодний вечір.
Для чого потрібні бензинові грілки
Таким аксесуаром варто обзавестися тим, хто планує вирушити в подорож у холодну пору року, або в місця з менш комфортними погодними умовами. Це дуже компактна дрібниця, легко поміститься у вашій кишені, бензинова грілка за своїми розмірами ледве дотягне до габаритів мобільного телефону. Незважаючи на це, вона може забезпечити вас теплом за практично будь-якої температури повітря, проте для її використання є кілька застережень.
Історія появи
Своєю появою каталітичні бензинові грілки завдячують вельми жахливим подіям, адже вони винаходилися під час Першої Світової Війни. Тоді величезна кількість солдатів страждала у своїх окопах від холоду, що дуже ускладнювало ведення бойових операцій. Що цікаво, тоді відразу три країни, а саме США, Японія та Англія запатентували ці пристрої приблизно одночасно, і принцип їхньої роботи був схожим. Усередині корпусу грілки проходило каталітичне окиснення бензину, або спирту, цей процес проходив абсолютно без виділення полум'я. Для початку каталітичної реакції досить було трохи прогріти матеріал, який виступає каталізатором (а саме платинова сітка), після чого починалося виділення тепла. Під час війни цей невигадливий апарат врятував багатьох солдатів від холодної смерті.
Звичайно ж, каталітичні грілки знайшли своє застосування і у мирний час. Сьогодні їх використовують туристи під час походів, рибалки та мисливці, які віддають перевагу для свого хобі зимової пори року. Іноді навіть спортсмени зимових видів спорту. Такі грілки здатні протягом кількох десятків годин виробляти тепло, температурою до 60 градусів за Цельсієм.
Принцип роботи
Паливо в грілці знаходиться в резервуарі з ватою, його пари починають проходити через патрон, саме в ньому каталізатор. Там починається процес окислення, у процесі якого виділяється дуже більше кількості тепла. Вентиляційні отвори служать для виведення продуктів окислення назовні, у цей час через отвори надходить кисень.
До вибору палива для грілки слід підходити дуже ретельно. Використовувати можна тільки марки бензину вищого ступеня очищення. Менш якісний бензин може пошкодити структуру платинової сітки, а отже, ефективність пристрою буде значно знижена.
Застереження
Найголовніше, що варто пам'ятати, придбавши каталітичну грілку - у жодному разі не використовуйте її в закритому приміщенні. Є багато інших способів зігрітися всередині чотирьох стін, а грілка навіть при заправці найбільш очищеним бензином вироблятиме токсичні продукти окислення. При використанні її в природних умовах варто також бути уважним, намагайтеся розташувати грілку так, щоб вам не доводилося дихати парами, що виходять. Бензин продукт дуже токсичний і може призвести до сильного отруєння.
Купити газову грілку у Києві
Вибрати та купити компактну грілку можна в інтернет-магазині SuperTool. Тут ви знайдете вироби торгових марок Zippo та Kovea. Всі газові грілки безпечні та підійдуть для використання на природі за умов туристичного походу.
Консультанти інтернет-магазину нададуть детальну консультацію щодо використання приладу, а також забезпечать отримання замовленого вами товару в будь-якій точці України.